residio investments

O nas

RESIDIO INVESTMENTS, to spółka deweloperska, której fundamentem działalności jest realizacja inwestycji budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego. Spółka działa na rynku wielkopolskim i jego najbliższych okolicach.

Jednym z największych atutów naszej firmy jest przywiązywanie ogromnej wagi do walorów krajobrazowych miejsc, w których realizowane są projekty, tak aby łącząc nowoczesną architekturę z tradycyjnymi wartościami, mogły one harmonijnie wkomponować się w niezwykłe otoczenie przyrodnicze.

Inwestycje spółki dedykowane są dla osób ceniących piękno i komfort. Jesteśmy przekonani, że każdy będzie mógł znaleźć to czego szuka, bezpieczeństwo, radość oraz wysoką jakość wykonania w połączeniu z magią i urokiem miejsca.

Wiemy jak kluczowym czynnikiem w dzisiejszych czasach jest czas, dlatego naszym Klientom zapewniamy również w pełni kompleksową obsługę, począwszy od ciekawego projektu, poprzez wykonanie niebanalnych aranżacji wnętrz, kończąc na pełnym wykończeniu i oddaniu inwestycji gotowej od razu do zamieszkania.

Realizując każdy z etapów projektu, korzystamy jedynie z zaufanych Podwykonawców posiadających wieloletnie doświadczenie w swoich specjalnościach.

Nasza spółka wykonuje projekty nie tylko w tradycyjnej technologii budowania, ale również zyskującej na coraz większej popularności, technologii drewnianej/szkieletowej.

Misją RESIDIO INVESTMENTS jest kreowanie niepowtarzalnej przestrzeni mieszkalnej zapewniającej każdemu poczucie wyjątkowości, komfortu i zadowolenia.