Srebrna ZŁOTÓW

10 wyjątkowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. To odpowiedź na marzenia wielu rodzin o własnym domu z niewielkim ogrodem, za cenę mieszkania w bloku.

czytaj więcej
Srebrna <strong>ZŁOTÓW</strong> - photo

Loft 6

Nasz najnowszy projekt LOFT6 to sześć niebanalnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. To produkt premium, skierowany do wymagających klientów. Wysoką jakość odzwierciedlają nie tylko użyte materiały, ale również niepowtarzalna architektura i unikatowe miejsce w którym powstaje.

czytaj więcej
<strong>Loft 6</strong> - photo

Dolaszewo Bukowa

DOLASZEWO – BUKOWA to nasza najnowsza propozycja domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. To co wyróżnia ten projekt to wyjątkowo nowoczesny charakter bryły, bardzo duże przeszklenia dające efekt otwartości na otoczenie zewnętrzne oraz przemyślany układ pokoi tak aby każdy jego mieszkaniec mógł znaleźć swój wymarzony kąt.

czytaj więcej
Dolaszewo <strong>Bukowa</strong> - photo

Osada Świerkowa

Inwestycja zlokalizowana jest jedynie 4 km od granic miasta Piły, w południowej części Szydłowa, zapewniającego dostęp do wszelkich udogodnień koniecznych do codziennego, komfortowego życia i wychowywania dzieci: przedszkola i szkoły podstawowej, dyskontu, sklepów spożywczych, urzędu gminy oraz urzędu pocztowego i posterunku policji.

czytaj więcej
Osada <strong>Świerkowa</strong> - photo

Dolaszewo Na skarpie

WKRÓTCE

Dolaszewo <strong>Na skarpie</strong> - photo