Srebrna ZŁOTÓW

Srebrna Złotów to 10 wyjątkowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. To odpowiedź na marzenia wielu rodzin o własnym domu z niewielkim ogrodem, za cenę mieszkania w bloku.

Wysoka jakość użytych materiałów, jak również szereg zastosowanych rozwiązań wpływających na funkcjonalność i energooszczędność domu to nie jedyne jego atuty.

Niewątpliwie wartością tej inwestycji jest jej lokalizacja w miejscowości Dzierzążenko stanowiącej podmiejską enklawę dla miasta Złotów. Bliskość natury i czystego powietrza, połączona z dogodną komunikacją czyni to miejsce idealnym dla osób decydujących się tu zamieszkać.

Każdy dom to dwie kondygnacje dzięki czemu możemy wyraźnie rozgraniczyć strefę dzienną od strefy sypialnianej.

Parter to pełnowymiarowy garaż z którego „suchą stopą” dostaniemy się do wiatrołapu. Strefę tę uzupełnia również bardzo praktyczna łazienka.

Przemieszczając się dalej dochodzimy do zawsze potrzebnego w każdym domu pomieszczenia gospodarczego/spiżarni, a następnie strefy dziennej na którą składa się obszerny aneks kuchenny z doświetlonym salonem z którego możemy wyjść na własny ogród z tarasem.

Rzut parteru
powierzchnia w m2
1
Wiatrołap
3,8
2
Garaż
15,3
3
Pomieszczenie gospodarcze
3,6
4
WC
1,9
5
Korytarz
10,6
6
Pokój dzienny z aneksem
27,9
wiatrolap garazgospodarczelazienkakorytarzsalon
Rzut piętra
powierzchnia w m2
7
Korytarz
6,4
8
Pokój
19,6
9
WC
6,5
10
Pokój
15,5
11
Pokój
11,9
korytarz pokoj_1wcpokoj_2 pokoj_3

Kierując się na piętro, znajdziemy aż trzy komfortowe sypialnie z dowolnymi możliwościami aranżacyjnymi oraz dużą łazienkę. Całość dopełnia opcjonalna – potężna przestrzeń na poddaszu, będąca idealnym miejscem do przechowywania wielu przedmiotów niepotrzebnych nam co dzień.